motopati.pl

Blog motoryzacyjny

jaki trymer do brody
Motoryzacja

Jaki trymer do brody wybrać?

Jak się okazuje w praktyce, nie tak łatwo znaleźć odpowiedni trymer do brody. W sklepach jest tak ogromny wybór przeróżnych modeli, że brodacze często nie wiedzą, na co się zdecydować. Warto więc porównać przynajmniej kilka modeli znanych firm, by przekonać się, jaki model będzie najodpowiedniejszy dla klienta. Na co więc zwrócić uwagę przy zakupie tego sprzętu? Na jaki koszt trzeba się nastawić? Podpowiedź poniżej.

Trymer do brody od najlepszych producentów

W sklepach ze sprzętem RTV/AGD jest co najmniej kilkanaście świetnych modeli, które znakomicie się sprawdzą u panów z długimi, jak i krótkimi brodami. Panowie zazwyczaj chcą zainwestować więcej w lepszy model, który posłuży im na dłużej. Nic dziwnego, gdyż dobry trymer jest niezastąpiony przy przycinaniu, modelowaniu oraz całkowitemu usuwaniu zarostu. Panowie sięgają po trymer codziennie, więc urządzenie solidne i niezawodne jest w tym przypadku na wagę złota.

Na jaki trymer do brody najlepiej postawić?

U barberów można zazwyczaj spotkać trymery od najlepszych, światowych producentów. Nic dziwnego, gdyż świetny barber codziennie musi wystylizować od kilku do kilkunastu zarostów. U indywidualnych osób najdroższe, profesjonalne sprzęty nie zawsze się sprawdzą. Ich koszt często się naprawdę wysoki, dlatego też nie każdy ma możliwość na zakup urządzenia za kilka tysięcy złotych. Tym bardziej że wiele firm ma w swojej ofercie naprawdę dobre jakościowo trymery w przystępnej cenie. Za takie modele klienci zapłacą od 80 zł do maksymalnie 400 zł.

Na co zwrócić uwagę przy jego zakupie?

Panowie, którzy chcą zapuścić brodę powinni pamiętać o tym, iż najlepiej wygląda ona, gdy odpowiednio o nią się dba. Dlatego też w łazience powinien znajdować się dobry jakościowo, funkcjonalny trymer, który pozwoli wystylizować brodę, tak jak chce tego jego użytkownik. Obowiązkowo należy zwrócić uwagę na taki model, który będzie miał w zestawie wiele końcówek do regulacji zarostu. W większości urządzeń z wyższej półki jest aż siedem – osiem stopni regulacji długości zarostu, co bardzo odpowiada panom. Oprócz tego, dzięki dodatkowym opcjom można doskonale wymodelować brodę, a nawet dokładnie wygolić boki przy pomocy golarki foliowej. Wiele urządzeń nie wymaga już podłączenia do prądu, co jest niezwykle wygodne w ich codziennym stosowaniu. Taki trymer bez ładowania wytrzyma nawet do 4 godzin.

Wodoodporny, niezawodny i solidny

Panowie coraz częściej poszukują trymerów, które są wodoodporne, lekkie, a ich kształt dostosowany jest do dłoni. Bywa tak, że mężczyźni, którzy często podróżują muszą golić się w różnych warunkach, a taki trymer zdecydowanie im to umożliwia. Warto także zwrócić uwagę na design, gdyż wiele modeli jest naprawdę bardzo efektownych, co powoduje, iż doskonale sprawdzają się one jako prezent dla panów na rozmaite okazje. Akumulatorowe, z mocnymi ostrzami trymery od znanych marek są najczęściej wybierane przez klientów. Dzięki temu, że można je kupić w wielu sklepach internetowych, klienci na spokojnie mogą porównać sobie funkcje oraz ceny poszczególnych modeli.